€ 1.00
€ 1.00
Profiteer nu!

1 overnachting in 4 sterren Hotel de'Medici in Brugge

Lekker weg met een vriendin of je lief? Brugge is the place to be. Struin door de middeleeuwse straatjes of verken de stad met een paardenkoets of boottocht. Maar ook de shopaholic komt hier aan zijn trekken. Jullie slapen op loopafstand van de Grote Markt.

Productspecificaties

Prijs 1.00
Merk VakantieVeilingen.nl
Categorie Hotels
Subcategorie Hotels Belgie

Productgeschiedenis

Hieronder kan je zien wanneer dit product voor het laatst is aangeboden en tegen welke prijs.

Datum Van Voor
23-01-2019 € 1.00 € 1.00
22-01-2019 € 1.00 € 1.00
21-01-2019 € 1.00 € 1.00
20-01-2019 € 1.00 € 1.00
19-01-2019 € 1.00 € 1.00

Deze aanbieding niet missen!

Wil je deze aanbieding niet missen doordat je per ongeluk vergeet te bestellen? Vul dan hieronder je emailadres in en wij sturen je een herinnering over deze aanbieding voordat deze verloopt.

Top