€ 1.00
€ 1.00
Profiteer nu!

1 overnachting in 4 sterren Hotel de'Medici in Brugge

Lekker weg met een vriendin of je lief? Brugge is the place to be. Struin door de middeleeuwse straatjes of verken de stad met een paardenkoets of boottocht. Maar ook de shopaholic komt hier aan zijn trekken. Jullie slapen op loopafstand van de Grote Markt.

Productspecificaties

Prijs 1.00
Merk VakantieVeilingen.nl
Categorie Hotels
Subcategorie Hotels Belgie

Productgeschiedenis

Hieronder kan je zien wanneer dit product voor het laatst is aangeboden en tegen welke prijs.

Datum Van Voor
16-11-2018 € 1.00 € 1.00
15-11-2018 € 1.00 € 1.00
14-11-2018 € 1.00 € 1.00
13-11-2018 € 1.00 € 1.00
12-11-2018 € 1.00 € 1.00

Stuur mij een update over deze aanbieding!

Heb je deze aanbieding gemist? Vul hieronder je emailadres in en wij geven je een seintje wanneer dit product opnieuw in de aanbieding is!

Top