€ 1.00
€ 1.00
Profiteer nu!

Tickets voor Het Wildpark van Han in Belgie (2 p.)

In het 'beste Wildlife park van België' ga je op zoek naar Europa's Big Five. Via een 5 km lange wandeltocht door de prachtige natuur kom je oog in oog te staan met o.a. de wolf, bruine beer, lynx, Europese bizon en veelvraat.

Productspecificaties

Prijs 1.00
Merk VakantieVeilingen.nl
Categorie Dagje weg
Subcategorie Dierentuin

Productgeschiedenis

Hieronder kan je zien wanneer dit product voor het laatst is aangeboden en tegen welke prijs.

Datum Van Voor
19-08-2019 € 1.00 € 1.00
18-08-2019 € 1.00 € 1.00
17-08-2019 € 1.00 € 1.00
16-08-2019 € 1.00 € 1.00
15-08-2019 € 1.00 € 1.00

Stuur mij een update over deze aanbieding!

Heb je deze aanbieding gemist? Vul hieronder je emailadres in en wij geven je een seintje wanneer dit product opnieuw in de aanbieding is!

Top